Radis.o

Radis.o

Kdo je milý , přátelský , pohledný , mezi všemi nejoblíbenější ..... a ještě si najde čas , aby Ti poslal toto přání ..?? Já ..!!

Napustil jsem Ti vanu...

Napustil jsem Ti vanu , na okraji nechal sklenku vína s Tvým oblíbeným časopisem . A kdybys něco potřebovala ..... budu mýt okna miláčku ..!!" To by byly narozeniny , co ..?? Všechno nejlepší ..!!

Základní "vady" postav...

Základní "vady" postav: Velký zadek Nízký pas Krátké nohy Vysoký pas Dlouhé nohy Nevzhledný obličej . Krásné narozeniny BEZ-VADNÉ kamarádce ..!!

Mamince k narozeninám...

Jsou maminky , co chodí oblečené podle poslední módy ... některé zase nevědí , jaký "model" by si oblékly ... jiné jsou moc formální ... nebo úplně "ulítlé" ... jsou i takové , co toho moc nenamluví ... a jiné zase až moc ... ale je jedna , které se žádná nevyrovná ... Ty ..!! Přeji Ti hezké narozeniny .

Hádanka k narozeninám...

Hádanka k narozeninám: Jestlipak víš , jak zní mužská definice romantického večera ...?!? SEX!!! Všechno nejlepší .

Slavíš další narozeniny...

Slavíš další narozeniny a já mám pro Tebe 2 zprávy: jednu špatnou a jednu dobrou ..... ta špatná je , že už jsi ve věku , kdy musíš počítat s pár šedivými vlasy a nějakými vráskami . A teď ta dobrá ..... Tví přátelé už jsou ve věku , že si toho pro svou krátkozrakost nevšimnou ..!! Krásné narozeniny ..!!

Hádanka k narozeninám...

Hádanka k narozeninám: Jestlipak víš , jak se nejrychleji zbavíš 90-ti kilogramů odporného tuku ..?? Dáš se rozvést ..!! Všechno nejlepší .

Narozeniny mají...

Narozeniny mají vždycky 3 stádia ... první stádium je vzrušení před oslavou ... druhé stádium je radost během oslavy ... a třetí stádium je kocovina po oslavě ..!! Veselé narozeniny a hlavně žádnou kocovinu přeje ...

Chtěl jsem Ti dát...

Chtěl jsem Ti dát k narozeninám něco , co bys opravdu využil ..... bohužel ... transplantace mozku se ještě neprovádějí ..!! , ale jinak všechno nejlepší .

Krásné narozeniny...

Krásné narozeniny ..!! Velice rád bych s Tebou sdílel další z významných momentů Tvého života ..... taky kousek dortu , zmrzlinový pohár a skleničku vína ..!! Všechno nejlepší ..!!

Jsi ve věku...

Jsi ve věku , kdy některé části Tvého těla nefungují tak jako kdysi ..... Mám na mysli Tvůj zrak ..!! Veselé narozeniny ..!!

Jedna mrňavá moucha...

Jedna mrňavá moucha mi řekla , kolikáté narozeniny dnes slavíš . Neboj , už to nikomu nepoví ..!! Všechno nejlepší ..!!

Je Ti dnes 40...

Je Ti dnes 40 . Dostáváš ode mě něco speciálního , co se Ti bude hodit ..!! vystřihni a pověs si na krk ..!! Jmenuji se ... a jsem totálně na NAMOL . Prosím , doneste mě domů na adresu: ... Díky a na zdraví ..!!

K NAROZENINÁM Teď...

K NAROZENINÁM Teď , když jsi zase o rok starší , musíš se udržovat fit ..!! Pár kilometrů na rotopedu , ... 30 minut s cvičme v rytme ... pár sedů lehů ... a máš to ..!! Teprve pak jsi ... …úplně vyřízený ..!! Veselé narozeniny ..!!

JESTLI TĚ STÁRNUTÍ ŠTVE...

JESTLI TĚ STÁRNUTÍ ŠTVE NATOLIK , ŽE MÁŠ CHUŤ KŘIČET ... DĚLĚJ TO V LOŽNICI - ASPOŇ SI SOUSEDI BUDOU MYSLET , ŽE JSI V POSTELI STÁLE JEDNIČKA . VESELÉ NAROZENINY ..!!

K NAROZENINÁM...

K NAROZENINÁM Psychologové tvrdí , že někteří NORMÁLNÍ lidé , jakmile dosáhnou Tvého věku , ztratí zájem o všechno , ale TY se nemusíš bát ..!!Ty jsi nebyl nikdy normální ..!! VŠECHNO NEJLEPŠÍ ..!!

Co se týče narozenin...

Co se týče narozenin , jsme všichni na stejné lodi . Pravda , někteří jsou na palubě trochu déle . Veselé narozeniny ..!!

Krásné narozeniny...

Krásné narozeniny ..!! Jsou jen dvě věci na světě , se kterými můžeš určitě počítat , že budeš pořád starší a starší a že se najde někdo , kdo Ti to připomene ..!! Všechno nejlepší k narozeninám ..!!

K Tvým narozeninám...

K Tvým narozeninám , jíst zdravě , hodně cvičit , chodit brzy spát žít v čistotě ... to jsou tajemství dlouhého života ... tajemství šťastného života jsou: jíst , co Ti chutná , hodně spát , chodit často pařit a užít si , co můžeš . Všechno nejlepší .

Veselé narozeniny...

Veselé narozeniny ,
na svoje narozeniny .
Hodně se směj ,
přeji Ti ze srdce jenom to nej .
K TVÝM NAROZENINÁM...
(JINDŘÍŠEK, 20. 12. 2006 17:40)
K TVÝM NAROZENINÁM Třikrát denně máš možnost prožít něco vzrušujícího ...
1. SNÍDANI
2. OBĚD
3. VEČEŘI
KAŽDOPÁDNĚ VŠECHNO NEJLEPŠÍ ..!!

Víš , co řekne ideální chlap...

Víš , co řekne ideální chlap na Tvé narozeniny ..?? Pořád nemůžu pochopit ,jak může existovat někdo tak krásný , chytrý a sexy jako ty ..!! A co řekne normální chlap ..?? Cože ty máš dneska narozeniny ..?? Snad nejsem normální .

Krásné narozeniny...

Dneska je Tvůj velký den ,
neseď doma a pojď ven .
Něco hezkého si přej ,
vesele si užívej .
Všechno nejlepší , k narozeninám .

Krásné vzpomínky...

Jsou dny, kdy se obyčejné chvíle mění v jedinečné okamžiky, kdy se sny stávají skutečností, dny, které zanechají krásné vzpomínky...Mnoho radosti, štěstí a krásných vzpomínek přeje

Velké přání já mám...

Je to hrůza vážení, v břiše zvláštní mrazení, včera to tak nebylo, let ti zase přibylo. Slavte, slavte vážení, mladí bylo, už není, gratulace, pusa k tomu, neodcházej brzo domů. Na oslavě hlt si dát, každý si přec ťukne rád, a ty kdo máš rád legraci, zapomeň teď na práci. Velké přání já mám jen, slavit s Vámi noc a den. Přeji Ti vše néj k Tvým narozeninám hodně lásky, co nezradí, ruka co pohladí, rozum co v nouzi poradí,přeji ti aby tvůj život byl dlouhý nekonečný sen a aby štěstí a láska nechyběly v něm. Krásné narozeniny

Přeju ti...

Přeju ti vše co člověk může přát, ať máš svou lásku komu dát, rozum co v nouzi poradí, ruku co v žalu pohladí a hlavně přátele, co nikdy nezradí!
lubim ta

Pohádková víla...

Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapomněl!

Přeji Ti..

K Tvým narozeninám Ti přeji vše, co si můžeš přát. Snad princeznu z pohádky, snad nejkrásnější hrad. Přeji Ti štěstí plný klín, ne, neříkej, že chceš mnohem míň. Přeji Ti, aby ses jen smál a smutek nikdy nepoznal. Abys vždy lásku v srdci měl a pisatele tohoto si občas připoměl.

Kdo narozky...

Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. S láskou v srdci jde vše líp, zamiluj se, budeš fit. Víš, jak chmury odzbrojíš? Úsměvem je porazíš! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej. To vše a mnohem víc Ti přeje...
Přeji ti...

Přeji ti to, co člověk nejvíc potřebuje - zdraví, to co marně hledá - štěstí a to bez čeho se nedá žít - lásku. Vše néj ať máš vždy vedle sebe někoho s kým je to krásné.
Až probudíš se...

Až probudíš se v den svých narozenin a všichni kolem ti budou přát, chtěla bych, ač není mi přáno, jít a velkou pusu ti dát.
Můj stříbrný pramínku...

Můj stříbrný pramínku, kolik je v řece kamínků, kolik je zamilovaných srdíček, kolik je na světě písniček, kolik je na stromech listí, tolik Ti přeji lásky a štěstí.

Aby ti vítr vál štěstí...

Přeji ti, aby Ti vítr do cesty vál štěstí, abys dobře vybíral na rozcestí, aby Tě nikdy nikdo neopustil, abys odpouštěl vše, cos dosud neodpustil, abys uměl lásku dát a říci větu mám Tě rád.

Varuj se...

Varuj se ran, co se dlouho hojí, miluj lidi, co za to stojí, dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ. Všechno nejlepší k narozeninám.

Život Ti...

Život Ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným chci tedy říct: Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozky oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.

Tak tiše jako sen...

Tak tiše jako sen, přišel Tvých narozenin den. Žij si blaze v plném zdraví, užívej toho, co Tě baví. Ať splní se Ti nejtajnější přání, ať nepřemýšlíš do svítání. Ať se na Tebe jen štěstí směje, to ze srdce Ti přeje...

Jako knot bez svíce...

Jindřišku, k Tvým narozeninám, jen to krásné, protože co je krásné je i vzácné, lásku a radosti, těch ať máš nejvíce, protože bez nich bys byl jako knot bez svíce, a peníze...?? Ty jsou možná potřeba, ke štěstí jich však netřeba. No a jedno přání na závěr-vše o čem sníš, splnit si smíš..!! Všechno néjlepší..!! Mám Tě ráda..!!

Život je...

Život je hra, ve kterém vítěz není vždy první a kde získat znamená dát....Proto Ti přeji, můj milý hodně dní radosti a málo starostí i pochopení přátel...

Chtěl bych Ti přát lásku...

ahojík Blaničko . Přeji Ti aby jsi dobře vybírala cesty . Chtěl bych Ti přát lásku a taky hodně štěstí . Jindříšek

Ať se na Tě láska směje...

Ahoj Blaničko , Samé růže samé kvítí , spokojenost krásné žití , ať se na Tě láska směje , To ze srdce Ti Jindra přeje . Krásné narozeniny , lásko .

S ůsměvem na tváři...

Vše nejlepší k Tvým narozeninám , já sms Ti posílám . Hodně štěstí žádné vrásky , další roky plné lásky a s ůsměvem na tváři ať se Ti vše vydaří . Vše nejlepší k Tvým narozeninám , má lásko...

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (34 | 69%)
iq test
GamePark.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one