Radis.o

Radis.o

Práce doma***

Dobrý den,

tento dokument jsem vytvořil jako přehledný návod pro lidi, kteří , stejně jako já, chtějí vydělávat na internetu, krásně z pohodlí domova. Nebudeme se zde bavit o pár stovkách měsíčně jako vydělávají všichni ostatní, ale o pár tisících.

Budu se snažit vám poskytnout pár nápadů a osvědčených systémů na bázi pay-per-click systémů nebo mailerů, které mi fungují a jsou bez vstupních poplatků.

Neslibuji vám, že vám to bude fungovat hned, ale kdo si počká, ten se dočká. V tomto oboru
už nejsem nováček, měsíčně přes způsoby které tu uvedu vydělávám přes 5500Kč, ale rovnou vám řeknu, že mi to trvalo půl roku při práci cca 15-20 minut denně.

Vydělávám výhradně přes referenční systémy, právě oni mají ten neuvěřitelný potenciál.
Na brigádě pracujete za cca 90 Kč na hodinu a váš plat je více méně pořád stejný, nemůžete si ho zvýšit, ale u referenčních systémů můžete.

Ze začátku při 15-20 minutách denně vyděláte (alespoň takto to probíhalo u mě):

1.měsíc … 300Kč
2. měsíc … 850Kč
3. měsíc … 1400Kč
4. měsíc … 2300Kč
5. měsíc … 3800Kč
6. měsíc … 5500Kč

Jednoduše řečeno, tento business nemá platový strop. Znova vám říkám tyto peníze nebudou hned, chce to jen vydržet ty první měsíce nebo jen na začátku pořádně zapracovat. Tyto businessy dělám taky se svými kamarády a jeden z nich zapracoval o dost víc a za prvních 30 dnů vydělal 2100Kč, za další měsíc 4600Kč a od té doby mi už neříká kolik vydělává.

Je na vás jaké tempo zvolíte, hlavně nezastavujte... To byla na začátek, trochu hudba budoucnosti, aby jste věděli na co se můžete těšit a teď začneme.

Emailing.cz

Můj největší business, stránka ze které vydělávám nejvíce, je Emailing.cz.
V tomto systému získáváte peníze za to, že vám chodí reklamní maily (1-4 denně), vy je otevřete, kliknete dole na potvrzení přijetí a naskočí vám peníze na vašem účtu. Výplatu dostanete při nasbírání min. 100 Kč na účtu.

Když jsem začínal, tak jsem ještě neměl bankovní účet ale emailing.cz nabízel a stálé nabízí výplatu složenkou, což pro mě bylo super, teď si to ale nechávám zasílat bezhotovostním převodem na bankovní účet.

V registraci uveďte co nejvíce informací o sobě, hlavně Zájmy, Vlastnosti, Stav a Referala (To je člověk který vám toto doporučil, to jsem já ) radisek.o@gmail.com

Za přijetí mailu dostáváte 0,10 Kč + 0,10 Kč za každou zodpovězenou předchozí informaci, takže dostanete až 0,50 Kč za mail. Teď si asi říkáte, jak jsem na tom mohl vydělat tolik peněz měsíčně? Rozhodně ne tím, že by mi chodilo tolik mailů, denně chodí 1 až 4 maily, vydělal jsem to tím, že jsem tento systém doporučil dál. Nejprve známým, potom přes inzeráty.

Ze začátku se registroval 1-2-3 denně, ale když si to osaháte, když už máte vyzkoušený, kam dávat inzeráty a co tam napsat tak to jde MNOHEM lépe než na začátku a peníze chodí, často chodí, hodně často... budete překvapeni, jak moc dobře to funguje.

Řekl jsem vám už všechno? Hmm... Jo, ještě jedna věc, tento referenční systém je 3 patrový, když se někdo zaregistruje na člověka, který je zaregistrovaný pod vámi, tak dostanete taky peníze za to že mu přijde mail a když se zaregistruje člověk na toho nově registrovaného člověka tak z jeho mailů taky dostanete peníze, není to super?

V reálu to znamená, že když zaregistrujete pod sebe 10 lidí, a každý z nich taky 10 lidí a těch 10 lidí dalších 10 lidí, tak už nemate pod sebou jenom 10 lidí, ale máte zisk z 1000 lidí.
Tak na co ještě víc čekat? Registrace je krátká a jednoduchá, a hlavně je celá v češtině! Registraci nakonec potvrdíte tak, že v emailu, který vám přijde kliknete na odkaz na emailing.cz.

Začnete jí na:
Tam se zaregistrujete a oni vám budou na vaši mailovou adresu posílat reklamy.
Po přečtení mailu ho na konci stránky jen potvrdíte a máte za to peníze. Pak se vám objeví reklama a je na vás zda ji přečtete celou. Další penízky jsou za získání nového člena, ale není to podmínkou.

Bohužel portály Centrum.cz, Atlas.cz, Seznam.cz už mají plné, takže pokud máte mail u těchto skupin, zkuste se přihlásit (někdy může někdo odpadnout, tak to může vyjít). Pokud vám to ale nahlásí, že už mají v tomto portálu plno, tak bude nutné založit si mailovou adresu někde jinde např. u Tiscali.cz, quick.cz, raz-dva.cz, yahoo.com, t-mail, hotmail.com,
c-mail.cz, volny.cz, atd. já osobně mám mail u www.google.cz

Takže by to chtělo si u nich založit mail a tímto mailem se přihlásit. Já osobně mám mail u google.cz. Nikomu se neupisujete a můžete to kdykoliv zrušit. Prostředky vám zašlou na účet nebo složenou, po dosažení 100,- Kč (to si zjišťujete na své osobní stránce u nich) je totiž kontaktujete a oni se s vámi domluví.Kdybyste se chtěl na něco zeptat, tak mi napište. Velice rád vám se vší poradím.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1608"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
http://www.ermail.cz/link/JJTXXNaYYjcmacAlj7JAe7AcYXaA7AVj
Spatny to neni jen clovek musi prekonat ten zacatek a dostat se do toho obehu pak uz penize jen pribejvaj...Je to o tom jak si umi kdo poradit smiley
smiley
Vyskousela jsem to a super,jen musi clovek vedet jak na to....diky

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (34 | 69%)
iq test
GamePark.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one